Dua Lipa shëtitet krah për krah me të dashurin në qendër të Londrës

Dua Lipa tregoi flokët e kuqe derisa u shëtit me të dashurin në sheshin Trafalgar në qendër të Londrës.


Ata kanë qenë duke izoluar së bashku në një shtëpi me qiranë kryeqytet, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i saj në Australi duke e gjetur banesën e përmbytur, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid u shfaqën të dashuruar të premten ndërsa shijuan një shëtitje romantike nëpër qendër të Londrës, madje i modeli u fotografua në statujën e famshme të luanit në sheshin Trafalgar.

Këngëtarja, 24 shfaqi ngjyrën e re të flokëve derisa shfrytëzoi ditën me diell bashkë me të dashurin e saj Anwar, 20 vjeç.

Dyshja ishin veshur me kostume sportive shumëngjyrëshe, ndërsa Dua po mbante një çantë blu “Prada” në duar.

Ata nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit, ndërsa shëtisnin nëpër sheshin Trafalgar. Anwar vendosi të ngjitej në njërën prej statujave të luanit, kurse artistja po i bënte foto.