Dy aktorët më të dashur për shqiptarët pritet të jenë pjesë e serialit më të ri turk

Po qarkullon lajmi nëpër mediat truke se së shpejti në treg do të hyjë një seriali i ri i kompanisë Ay Yapim.


Ky serial pritet të bëjë bashkë dy aktorët më të preferuar tek shqiptarët Çagatay Ulusoy dhe Tuba Buyukustun.

Sipas mediave media turke, Tyba po lexon skenarin e këtij seriali, por nuk ka asnjë konfirmim zyrtar deri më tani.