E cilësuan emisionin si degjenerim, Kika mesazh hoxhallarëve: Shikoni punët e juve e jo ‘It’s my Love’

Autori i programit ‘It’s my love’, Kreshnik Husaj, i njohur për publikun si Kika, i është kundërpërgjigjur hoxhës Omer Bajrami, i cili ditë më parë është marrë me fenomenin e ditëve të sotme, emisionin “Përputhen” dhe Its My Love.


Bajrami kishte thënë se se këto janë emisione turpëruese dhe degjeneruese për rininë tonë dhe sipas tij, kështu nuk duhet të jetë gjenerata pasardhëse e Adem Jasharit, Zahir Pajazitit dhe burrave e trimave tjerë që ka pasur ky popull, shkruan Reporteri.net.

E i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, Kika dha një mesazh për hoxhën e njohur, të cilin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online “Reporteri.net” dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net