E papritur: Deputetja e Kosovës publikon mesazhet që i dërgon i dashuri

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj, ish-futbollisti afrikan Keith Groeneveld, janë për momentin dyshja më e përfolur në mediat rozë.


Së fundi, Adriana ka bërë me dije se i është bashkuar një trendi në TikTok që konsiston në publikimin e mesazheve që i partneri ua dërgon.

Me këtë rast, ajo nuk hezitoi të publikoj mesazhet që i dërgon partneri i saj, Keith.