E papritur: Ledri Vula anulon të gjitha koncertet e tij

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet.


Lajmin për “Prive” e ka konfirmuar edhe menaxheri i tij i kamotshëm Faton Shoshi, por nuk ka dhënë akoma një arsye.

Reperi ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj periudhe me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Kënga e tij e fundit është “Menemadhe” në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, që arriti miliona shikime në youtube dhe u dëgjua dhe vazhdon të dëgjohet gjithandej.