E tepron Tuna! Gati sa nuk e zbulon ‘zogun’ para fëmijëve të saj!

Ka pak kohë që Tuna është bërë nënë për herë të dytë.


Tuna Sejdi dhe Patris Berisha u bënë sërish prindër të një djali të cilën e quajtën Zen, shkruan Reporteri.net.

Kohë pas kohe, këngëtarja nga Shkupi po publikon fotografi nga përditshmëria e të vogëlit të saj.

Por, së fundmi ajo ka ndarë një fotografi me dy djemtë e saj, por ajo çfarë bie në sy është veshja tejet ekspozuese e këngëtares.

Ndryshe, emri i Tunës këtë periudhë ka qenë i lakuar në medie për raportin e saj me Patrisin, ku fillimisht u përfol se janë ndarë, e se tani janë ribashkuar sërish dhe ndodhen në pushime së bashku.

/Reporteri.net/