Edhe kjo bën vaki: Melania refuzon ta puthë Trumpin në publik

Sjelljet e Melania Trump, gruas së presidentit të Amerikës, Donald Trump kanë tërhequr gjithnjë vëmendjen e publikut.


Çifti me veprimet e tyre kanë lënë të kuptohet se diçka nuk shkon dhe videot janë bërë virale në rrjetet sociale, shkruan Reporteri.net

Në shpalljen e kandidaturës së presidencës 2020, Melania pasi prezantoi bashkëshortin, iu afrua atij por iu shmang për një moment.

Ajo i dhuroi atij më pas vetëm një puthje në faqe, duke refuzuar ta puthë atë në buzë.

Ndryshe, e para e Amerikës u shfaq mjaft elegante, e veshur në të verdha e cila rrezatonte plot energji./Reporteri.net/