“Edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, kështu ia kthen Anita komentuesit

Gruaja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj ëshë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e saj, teksa para tyre është i vendosur një mbishkrim identifikimi për presidenten e Gjermanisë.


“…Ku të çon e ardhmja”, është mbishkrimi që Anita e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Për këtë foto ajo mori pëlqime dhe komente të shumta. “Kosovën e kënaqi ai belbani veç edhe ty tka metë mu ba presidente e Gjermanisë”, është komenti i njërit prej ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

…When the future leads!!!

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Pas këtij komenti nuk mungoi një reagim edhe nga Anita. “Kënaqu se nuk u bona jo!!”, e replikoi gruaja e kreut të Qeverisë së Kosovës.

Ndryshe, Anita dhe Ramushi janë të martuar prej disa vitesh dhe janë prindër të një vajze dhe dy djemve.