Edita Sopjani po martohet, pamje nga dasma madhështore e këngëtares

21 korriku po shënohet si datë e rëndësishme në jetën e Edita Sopjanit.


Këngëtarja po kurorëzon me martesë lidhjen e saj disa vjeçare, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Tanimë janë publikuar edhe fotografitë e para nga dasma, ku çifti po duken të mrekullueshëm, teksa ia kanë hedhur valles.

Sopjani në një intervistë ka bërë të ditur se Afrim Muqiqi do jetë këngëtari i cili do argëtojë të ftuarit në dasmë.

Madje, këngëtarja zbuloi se dasma e saj nuk do ketë shumë të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërinë e ngushtë./Reporteri.net/