Edona Llalloshi publikon pamje nga ditëlindja e 9-të e vajzës së saj

Sot ka pasur festë në familjen e këngëtares Edona Llalloshi. Vajza e saj e ka festuar ditëlindjen e 9-të dhe sigurisht se nuk ka pasur se si të mungojë torta e ditëlindjes, urimet e dhuratat.


Nga festa ishte Edona ajo e cila i ka publikuar disa pamje dhe në imazhet e postuara shihen vetëm familjarët e ngushtë.

Duket se për shkak të pandemisë, Edona ka vendosur të mos mbledh shumë njerëz.

View this post on Instagram

✨🌷 @doa.nur

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on