Elvana duet me Lyrical Son

Një etiketim që e bëri, zgjoi shumë kurreshtje.

Këngëtarja Elvana Gjata ka hedhur një video në Instagram, që është pjesë e këngës së re,
“Pa dashuri” që pritet të lansohet shumë shpejt, shkruan Reporteri.net
E në video, ajo etiketoi Lyrical Son, me të cilin la të kuptohet se ka bashkëpunuar.

“Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars në gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

 

View this post on Instagram

 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on