Elvana Gjata publikon këngë me motrën e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar këngën e saj më të re, që është në bashkëpunim me motrën e saj, Migena Gjata.


Kënga e dy motrave quhet “Vendi im”.

Kjo këngë është publikuar në mbrëmjen e të dielës.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar Pirro Çako, kurse producenti i këngës është Darko Dimitrov.