Elvana Gjata sjell imazhe të reja plotë stil

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata befason çdoherë me dukjen e saj plot stil.


Këngëtarja në postimin e fundit ka suprizuar fansat e saj, shkruan Reporteri.net

Reklamë

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë dhe të bardhë, këngëtarja ka pozuar joshëse.

Me këto imazhe, Elvana ka përshëndetur fansat e saj duke shkruar: “Hey”.

Ndryshe, artistja shqiptare ka qenë aktive me projekte muzikore gjatë verës.