Enca Haxhia thyen ligjin, kjo është arsyeja

Këngëtarja Enca Haxhia, ka rrezikuar jo pak qytetarët pasi ka realizuar video ndërsa në të njëjtën kohë nget veturën, shkruan Reporteri.net.


“Videoja e parë që bëj duke i dhënë makinës, në kaq shumë kohë”, ka shkruar këngëtarja.

Enca kështu ka thyer dhe ligjin pasi është e ndaluar që të përdoret telefoni derisa nget veturën.

Kujtojmë se projekti i fundit që ka lansuar është kënga “Balad” e cila arriti një numër të konsiderueshëm të shikueshmërisë në platformën e Youtube. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Multitasking ? Videoja e pare qe bej duke i dhene makines, ne kaq shume koohe ?

A post shared by ENCA (@enca) on