Enca publikon prapaskena +18 nga xhirimet e videoklipit të ri

Enca Haxhia shumë shpejt do publikoj këngën e re.


Enca Haxhia ditë më parë kishte njoftuar se shumë shpejt do e publikoj videoprojektin e ri.

E këtë herë do të vjen krejtësisht ndryshe nga kënga e fundit të cilën e ka bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Këtë në njëfarë mënyre e konfirmoi me videon e publikuar.

Në postimin e bërë shihen femra gjysmë të zhveshura të cilat provokojnë me lëvizje teksa xhirohen, dhe kjo tregon se klipi i ri i këngëtares do të jetë i mbushur me skena të nxehta.

 

View this post on Instagram

 

Miremengjesi ☀️ Woke up like this ??‍♀️ Jealous much ? ??

A post shared by ENCA (@enca) on