Endriti dhe Nori sjellin këngën e re në shqip “Apet”

Dy këngëtarët tashmë pjesë edhe të estradës shqiptare, kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Bëhet fjalë për Endritin dhe Rinorin kanë edhe disa këngë tjera, ku shumica e këngëve të këtyre djemve me prejardhje nga drenica janë në gjuhën gjermane dhe shqipe.

Dy vëllezër të cilët kanë lindur në Cyrih të zvicrës, por që e theksojnë vazhdimisht me krenari prejardhjen nga drenica.

Ndër të tjerash Endrit dhe Rinor Zeqiraj janë dhe tekstshkrues.

Ky grup se fundmi ka publikuar edhe një këngë në gjuhen shqipe.

Kënga e re mban titullin “apet” dhe pritet të pëlqehet nga publiku.