Engji zbulon se me çfarë biznesi ka nisur të merret

Këngëtarja Engjëllusha Salihu, përpos muzikës tashmë ka filluar të merret edhe me aktivitete të tjera.


Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, ku ka zbuluar shumë të reja nga jeta e saj, shkruan Reporteri.net.

Engjëllusha krahas video vlogs që po i realizon, ka nisur të merret edhe me një biznes.

Se për çfarë bëhet fjalë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net