Eni Çobani si rrallëherë prezanton mbesën e saj dhe qenka një super yll

Eni Çobani është ndër figurat publike më të dashura për publikun shqiptar.


Rubrika e saj “Shihemi në gjyq”, te “E diela shqiptare” ka zgjidhur mjaft probleme ligjore të qytetarëve.

Gjithashtu juristja e njohur është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku përveç thënieve motivuese që jep për ndjekësit e saj, ajo ndan dhe foto nga jeta e saj private.

E së fundmi në një foto të publikuar në Instastory Çobani ka prezantuar mbesën e saj.

‘Halla me gocën e bukur’ ka shkruar në foto Çobani ku mund të themi se mbesa e saj qenka një super yll.