Eni Koçi nuk është ‘normal’, pozon vetëm në të brendshme

Eni Koçi është shfaqur më seksi se kurrë më parë.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi i ka realizuar disa fotografi të reja.

Nga fotosesioni i fundit, ajo ka zgjedhur që një prej imazheve ta ndaj me ndjekësit në Instagram dhe duket më joshëse se kurrë më parë.

Pranë fotos Eni e ka quajtur veten ‘Borëbardhë’. Kujtojmë se ajo po shijon lidhjen me Genc Prelvukajn.

Fillimisht dyshja nuk e bën publike lidhjen e më pas vendosën të dalin hapur.Bazuar në postimet shihet se janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.