Eri reagon pas deklaratës së Mevlanit e Ledianës: Ju thashë para dy javësh se ka skenar

Eri ka dy fjalë për t’i thënë pas deklaratës së Mevlanit dhe Ledianës që janë për njëri-tjetrin në emision.


Puntanta e fundit në “Përputhen” u zhvillua me shumë të papritura, kjo ngase Mevlani dhe Lediana më në fund u deklaruan se do dalin vetëm me njëri-tjetrin.

Kjo deklaratë e tyre u prit me reagime të shumta dhe nga ish-konkurrentët e “Përputhen”, mes tyre reagoi edhe Eri, i cili thotë se kjo është skenar.

Me anë të një postimi, ai ua kujton ndjekësve se këtë gjë ua tha para pak kohe dhe se ata do çift, ngase e gjithë kjo është rregulluar me skenar.

“Ju thash para dy javesh prisni gjerat tjera qe kam thene tani se do dalin tgjitha sic ju thash se nuk ka shanc te tallet me publikun”, shkruan ai.