Ermali dhe Ariana udhëtojnë në Dubai për pushime

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, kanë vendosur që së fundmi t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi.


Për këtë ata kanë zgjedhur si destrinacion Dubain e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Çifti, i cili kanë një ndjekje mjaft të madhe në rrjetet sociale, kanë publikuar për fansat fotografi të përbashkëta nga çastet e këndshme që po i shijojnë së bashku.

Duke qenë se në destinacionin luksoz temperaturat janë të nxehta në këtë kohë, dyshja kanë shfrytëzuar më së miri rastin që edhe të bëjnë pak plazh gjatë udhëtimit të tyre.

Së fundmi, Ermali dhe gruaja e tij, u përfolën në mediat rozë për një shtatzëni të mundshme të Arianës, por që kjo e fundit nuk e konfirmoi një gjë të tillë.

Dyshimet lindën nga një fotografi rastoësore e blogeres nmë InstaStory, ku barku i saj dukej më i fryrë se zakonisht – e që duket të ketë qenë vetem efekt i fotografisë.