Fationi ka dy fjalë për mamanë e Melisës

Fationi ishte njëri ndër konkurrentët më të pëlqyer të ‘Për’puthen’.


‘Për’puthen’ njëri nga senzacionet e fundit në televizionet shqiptare, ku shumë fytyra të të rinjëve u bënë të njohur shumë shpejtë, shkruan Reporteri.net.

Fationi ishte konkurrenti më impulsiv dhe që shumë shpesh shpërthente. Ai u largua nga ‘Për’puthen’ pas debati me Erin por që ai shprehej se ishin shumë gjëra që quan drejt largimit të tij.

Fationi kishte bërë tre takime me Melisën dhe marrëdhënia që ata kishin bashk ishte e veçantë, sespe ishin shumë të afërt.

Por, gjithqka u shkëput nga deklaratat e Fationit që Melisa kishte marrëdhënie me një konkurrentë tjetër, por që emrin nuk e tregonte, madje Melisa shpërthente në lot dhe akuzonte Fationi që mamaja e saj po dyshon tek ajo për fajin e tij.

Melisa u përfol shumë gjatë për lidhjen me Andin, gjë që nuk e pranonin, por pak ditë më parë kësaj pritje i erdhi fundi sepse gjithqka u bë publike.

Ndërkohë Fationi ka reaguar në një Instastory, duke i thënë mamasë së Melisës, që e vërteta doli në shesh dhe se vajza e saj luante viktimën.