Fifi: Pas buzëqeshjes sime është gjithçka që nuk do ta kuptosh kurrë

Ajo prezanton momente të shumta nga jeta e saj në rrjete sociale.


Dhe, Fifi së fundi ka publikuar një imazh nga makina e cila mori vëmendje me mbishkrimin.

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë nga makina, këngëtarja ka zgjedhur të publikoje tri fotografi e cila në njërën prej tyre u shfaq e buzëqeshur.

“Pas buzëqeshjes sime është gjithçka që nuk do ta kuptosh kurrë”, shkroi Fifi në mbishkrim.

Nuk i munguan mendimet e shumta pozitive në hapësirën për komente nga ndjekësit dhe fansat e artistes shqiptare për dukjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)