Fillojnë xhirimet e filmit të ri ‘James Bond’

Daniel Craig për të fundit herë nën patkoin e ‘agjentit 007’.


Kanë filluar xhirimet e skenarit të filmit shumë të populluar ‘James Bond’, shkruan DailyMail.

Katër ditë nga zbulimi i kastës së aktorëve dhe detajeve më të reja të filmit ‘James Bond’, aktori britanez Daniel Craig është parë në Xhamajka duke kryer xhirimet për episodin e ri të filmit ‘agjenti 007’, transmeton lajmi.net.

Filmi më i fundit e sheh Bondin të jetojë një jetë të qetë në Xhamajka pas largimit nga shërbimi aktiv, përpara se Felix të kthehet duke kërkuar ndihmë në një mision për të shpëtuar një shkencëtar të rrëmbyer.