Fituesi i ‘Eurovision 2021’ përsëri në qendër të vëmendjes: I publikohet një fotografi nudo

Ditëve të fundit është duke qarkulluar në rrjete sociale një fotografi e vjetër e fituesit të Eurovisionit dhe kjo nuk kishte se si të mos bënte zhurmë.


Fotografia e Damiano David në të cilën ai pozoi i zhveshur është postuar para 3 viteve në profilin e tij në Instagram.

Ai pozoi menjëherë pasi kishte dalë nga dushi dhe i la shumë pak hapësirë imagjinatës.

Ndryshe, Damiano u komentua shumë për çështje të drogës, ku u tha se gjatë natës finale të Eurovision ai konsumoi kokainë para kamerave, mirëpo kjo gjë u hodh poshtë pas testit për drogë që iu kërkua nga organizatoret dhe në të Damian doli i pastër.