Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin, komentuesit i thonë se ai është i martuar dhe me fëmijë

Fjolla Morina e bëri publike lidhjen e saj ditën e djeshme me një nga biznismenët e njohur.


Ajo e postoi një imazh bashkë me të në ‘Instagram‘, ku i bashkangjiti edhe një mbishkrim duke shkruar fjalë dashurie për të, shkruan GazetaBlic.‘Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin.Te dua‘, ka shkruar Fjolla.

Pas këtij postimi, vërshuan kmente të ndryshme duke e uruar për lidhjen e re por në të njëtën kohë kishte edhe komente me gjuhë jo edhe të duhur.

Këngëtarja, Morena Taraku e uroi duke i shkruar: ‘E meriton, sepse vetem ata qe te njofin nga afer e din se sa e fort dhe shok je. Urime’.

Një komentuese i ka shkruar Morena Tarakut një koment: ‘Po qfar meritumi moj biq si kjo, a e din qe ka nda grun me dy femije po per ty so interesant se edhe ti njejte si kjo met martum me shku marre marre keni hup vleren juve s’ju thirr kerkush me knu e ndani familje per pare ju qkas boni mori lop marre duhet met ardh me ja bo e meriton kur se din qe ky ka lan pas dy femije , moj lop a din qka dmth me lan femij.? Mi nda qifti juv , a tutni prej zotit moj ju se nje nem e femijve edhe grus tina sja she kurr hajrin lopat biqat , ti ma je biq e pejes‘, i ka shkruar ajo.

Se sa janë të vërteta këto deklarata mbetet ta kuptojmë ditëve në vazhdim.