Fotografi ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit

Kënga Haziri, vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, është njëra nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, ku poston fotografi nga më të ndryshmet.

Në çdo foto Kënga vë në pah bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Në vazhdim ju sjellim fotografitë më ‘përvëluese’ të saj.