Françeska Jaçe nis pushimet, provokon me një video

Françeska Jaçe arrin të marrë vëmendjen e një numri të madh të ndjekësve të saj.


E gjithë kjo falë videove dhe fotografive që zgjedh t’i publikojë duke zbuluar nga asetet e saj.

Së fundi, në Instagram ka postuar një video e cila shihet e veshur me një bodysuit veror teksa ka pozuar e shtrirë duke i dhënë hapësirë më shumë gjoksit për t’i rënë më shumë në sy.

“Nuk ka nevojë për filtër”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

 

Ndryshe, Françeska Jaçe me këtë video ka treguar mbase ka nisur edhe pushimet.