Fytyrat publike që u përballën me ligjin dhe ranë në pranga të Policisë

Janë të shumta fytyrat publike të cilat herë pas herë kanë telashe me ligjin.


Në rastë të shpeshta, gjyqi ka dëshmuar se nuk bën lëshime e as nuk i njeh fytyrat e famshme të vendit tonë, kur vjen puna tek zbatimi i ligjit, shkruan Reporteri.net.

Sevdai Radogoshi, Elvana Gjata, Fero, Stresi, Fjolla Morina, Meriton Mjekiqi e Mensur Safqiu, janë disa nga emrat që bënë pjesë e proceseve gjyqësore.

Emisioni ‘SHOW TIME’ iu sjell disa nga arrestimet më të komentuara të VIP-ave shqiptarë.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net