Gashi lanson klipin e ri, kërkon ndihmën e shqiptarëve për ta parë atë

Reperi kosovar me famë botërore i njohur si Gashi sot ka publikuar videoklipin e këngës “My Year” që e ka sjellë në bashkëpunim me reperin G-Eazy.


Por ky projekt muzikor nuk po mund të shihen në Kosovë e Shqipëri, e për këtë Gashi përmes një postimi ka bërë një thirrje për të gjithë shqiptarët.

“Çdo shqiptarë që jeton në Kosovë/Shqipëri etiketojeni @rcarecords në postimin tim të fundit dhe thuani atyre që t’ua mundësojë të shikoni klipin”, ka shkruar artisti.

Madje reperi ka postuar edhe një video ku ndër të tjera ka thënë:

“Videoklipi i këngës My Year tashmë është lansuar! Nuk dua të shoh asgjë tjetër përpos  dhe flamurin e kuq e zi.“

 

View this post on Instagram

 

Link In Bio #MyYear

A post shared by GASHi (@gashi) on