Genta Cana martohet këtë muaj, nuk do të besoni çfarë fustani do të vesh

Pasi dha lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë, moderatorja simpatike, Genta Cana, ka konfirmuar se këtë muaj do të kurorëzojë dashurinë.


Genta ka zbuluar se ka nisur përgatitjet e dasmës, që në fakt do të bëhet më herët seç e kishim menduar.

Në datën 24 prill Genta Cana dhe i fejuari i saj do të kurorëzojnë dashurinë në martesë, në një dasmë të madhe me më shumë se 300 të ftuar.

Sa i përket fustanit, ajo premtoi që do të jetë shumë madhështor, me 18 metra bisht dhe detaje të tjera, që vendosi t’i lërë surprizë për ditën e madhe.