Genta shkëlqen në të zezë, fytyra e saj si “kukull”

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare.


Ajo tani e disa muaj është në lidhje me një biznesmenin turk, më të cilin tashmë është e pandashme, shkruan Indeksonline.

Genta ka kohë që ka paralajmëruar bashkëpunimin me artistin e njohur turk, Eypio, projekt ky që për të cilin tashmë xhirimet janë drejt fundit.

Bukuroshja minuta më parë ndau një fotografi në Instagram, ku po shkëlqente nga bukuria.

Ajo bëri më dije së për dukjen e saj u përkujdes Sellma dhe Kaci.