Genta “zjarr” në këngen e re

Këngëtarja, Genta Ismajli është duke punuar në projekte të reja muzikore.

Ajo ka treguar se është duke punuar videoklipin për një këngë të re dhe nga fotot e publikuara në rrjetet sociale pritet të jetë një klip jashtë tërheqës.

Titulli i këngës është “Zjarr” dhe i shkon përshtati këngëtares jo veç në aspektin e formave trupore por edhe duke njohur energjinë e saj, transmeton Reporteri.net.

Genta në fotografinë që ka postuar shihet duke vallëzuar mbi një tavlinë derisa poshtë e rrethojnë violinat.

Këngëtarja nuk ka zbuluar ndonjë datë të publikimit. /Reporteri.net/.