Getinjo bëhet nostalgjik për ditët e fëmijërisë

Getinjo solli imazhe të fëmijërisë bashkë me Mozzikun.


Sot janë dy prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend, por asnjëherë nuk harrojnë nga erdhën.

Bëhet fjalë për dy reperët, Mozzik dhe Getinjo, të cilët gjithnjë përmendin vështirësitë që hasën rrugës për të qenë këtu ku janë tani.

Ishte Getinjo ai që së fundi publikoi fotografi të vjetra, teksa e kujton me nostalgji atë kohë.

 

 

View this post on Instagram

 

Me pak sene,amo jem kon t’lumtur 💯 #familyiseverything

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on