Getinjo bën veprim të prapritur ndaj Loredanës, pasi reperja dha lajmin për ndarjen nga Mozzik

Pas shumë vitesh lidhjeje, Loredana Zefi bëri zyrtare ndarjen nga Mozzik, ani pse kishte zëra se çifti ka afro një muaj që i kanë dhënë fund gjithçkaje mes tyre.


Mirëpo, ndonëse ish çifti tashmë kishin fshirë njëri tjetrin në rrjete sociale, e njëjta nuk ndodhi dhe mes Getinjos dhe Loredanës, por me të dhënë lajmin reperja, ai ka vendosur t’a largojë nga lista e miqve në Instagram.

E të njëjtën gjë e ka bërë dhe Zefi.


Reperja bëri të ditur se ajo dhe Mozzik po bëjnë një pauzë si në biznes poashtu edhe në jetën private. Ajo gjithashtu u shpreh se në të ardhmen ata mund të bëhen bashkë sërish. Ndërsa njoftoi fansat se turin e saj nëpër Evropë do t’a bëjë e vetme, ani pse ishte parashikuar me Mozzik.

Loredana dhe Mozzik nga lidhja e tyre disa vjeçare kanë dhe një vajzë të quajtur Hana.

Reporteri.net