Gold Ag thotë se është krenar që jeton në epokën e Rrustem Mustafës

Gold AG njihet si person që shumë shpesh poston foto me ish udhëheqësit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.


Ai çdo herë shpreh admirimin e tij për sakrificën që ata kanë dhënë për çlirimin dhe lirinë e vendit, shkruan Reporteri.net.

Së fundmi Gold Ag ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me ish komandantin e Zonës së Llapit, Rrustem Musatfa.

Përbri fotografisë ai ka shkruar fjalë të mëdha për Mustafën, i njohur në luftë si “Komandant Remi”.

“KOMANDANT REMI. KRENAR QË JETOJ NË NJË EPOKË ME ÇLIRIMTARËT”, janë fjalët e Goldit. /Reporteri.net