Hajt Tuna, hajt: Po kadale more mos posto kësi sene se ua qite flakën djemve

Tuna Sejdi është shfaqur joshëse në fotosesionin e ri.


Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, i ka theksuar format e përkryera trupore në veshjen e ngushtë, shkruan lajmi.net.

Fotografia është shkëputur nga fotosesioni i saj më i ri, aty ku Tuna përveç elegante në të zezë duket tejet seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Altuna (Sejdi) Berisha (@tunasejdi) on

Tash kur djali i saj dhe Patrisit, Tiani, është rritur, Tuna përveç me projekte muzikore po qëndron pranë fansave edhe me postimin e fotografive të ndryshme,

Bazuar në komentet pozitive shihet ajo u ka munguar atyre.