Harroni kosovarët me Lamborghini: Fation Kuqari filmon veten duke vozitur me 215 km/h

Fation Kuqari, është një nga emrat më të njohur të emisionit “Përputhen”, i cili nuk doli çift nga programi.


Megjithatë, pavarësisht se ka kaluar kohë, ‘fama’ e tij është ende në qarkullim, pasi shumë programe të tjera i kanë dhënë mundësinë që ai të jetë pjesë.

Megjithatë, duket se i riu nga Fieri, nuk e kupton rëndësinë e famës dhe impaktin që ka tek qytetarët. E themi këtë , pasi mbrëmjen e djeshme, ai ka publikuar video në Instagram, ku shihet teksa vozitë me mbi 215 km/h, me makinën e tij tip “Audi”.

Videon e ka postuar në instastory. E teksa të gjithë kërkojnë një sensibilizim, të famshmit që numërojnë mijëra ndjekës, japin të tillë shembull të qarkullimit në rrugë.