I bën konkurrencë të bijës, e ëma e Rita Orës shfaqet në top-formë e veshur me bikini

Nëna e Ritës tregoi linjat e veshur me bikini.


Vera Ora është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë as këshillat e shumta për ndjekësit e saj.

Me anë të postimit të fundit, Vera shfaqet e veshur me bikini dypjesëshe, duke vënë në fokus format e saj trupore.

Në atë postim, Vera pyet nënat se a janë nostalgjike për veshjet që së fundi janë kthyer në trend kudo, e të cilat ajo e kishte veshur dhe pozoi para pasqyrës.

Ndryshe, Vera Ora jeton dhe vepron në Britani, ku është e angazhuar si psikologe.