Ish-konkurrenti i Big Brother rrëfen ngjarjen interesante: I dashuri i vajzës doli për sherr, nuk e dija çka po ndodhte

Ish-konkurrenti i reality show ‘Big Brother Albania’, Vigan Shehu, ka folur rreth jetës së tij private dhe asaj profesionale.


Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ në rubrikën ‘Në shtrat me…’ ka ndarë me publikun një ngjarje interesante që i kishte ndodhur me një femër, shkruan Reporteri.net.

E gjithë kjo ngjarje do mund të përfundonte keq, pasi që u përfshi edhe i dashuri i vajzës.

Se çka ndodhi në tërësi, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.