‘Jam njeri hyjnor’, Alban Mehmeti komenton deklaratat e çuditshme të Nazit të Aurores

Nazi i grupit ‘Aurora’ kohët e fundit shpesh është bërë shumë i komentuar nga të gjithë, shkaku i deklaratave të tij të çuditshme.


Ish-anëtari i grupit ‘Aurora’, Alban Mehmeti, ka qenë i ftuar në emsionin ‘SHOW TIME’ ku ndër të tjera ka folur edhe për deklaratat e Nazit, shkruan Reporteri.net.

Se çka mendon ai për këtë dhe a ka kontaktuar me Nazin pas këtyre deklaratave, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net