Jessie J shfaqet e veshur me plot stil derisa del për drekë në Los Angeles

Ajo kohët e fundit zbarkoi në kopertinën e edicionit të 10-vjetorit të Harper’s Bazaar Vietnam, ku pozoi së bashku me artistin e saj Anthony Nguyen.


Dhe, Jessie J provoi të shfaq stilin e saj edhe jashtë faqes, ndërsa ishte përreth në Los Angeles të martën, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 33-vjeçare u bashkua me Nguyen më vonë gjatë ditës pasi ata u panë duke kapur drekën në restorantin Crossroads.

Prodhuesi i çmimeve Pricetag ndezi mesfushën e saj të tonifikuar në një bluzë të bardhë me mëngë të gjata.

Ajo e stiloi bluzën me një fund të shtypur të zebrës dhe një palë sandale prej ari dhe kishte një të çarë nga njëra anë dhe një brez elastik të zi.

Flokët e korbit të Jessie u ndanë në mes dhe u futën pas kokës që e lejoi atë të tregonte vathët e saj.

Sa i përket makijazhit, këngëtarja e Bang Bang e la bukurinë e saj natyrore të shkëlqejë duke përdorur një sasi minimale të produkteve të fytyrës dhe pak shkëlqim të buzëve në hundën e saj.

Ajo kishte edhe disa zinxhirë ari rreth qafës së saj dhe shumicën e sendeve të saj i mbante në një çantë lëkure të bardhë.

Jessie mbajti celularin në njërën dorë dhe çelësat e Jeep-it të saj në tjetrën ndërsa ecte nga një dyqan në tjetrin.

Vendasja në Mbretërinë e Bashkuar mbrojti sytë e saj nga dielli i Kalifornisë me një palë nuanca elegant aviatori.