Kaq shumë tatuazhe ka Rita Ora në trupin e saj

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të kërkuara të momentit.


Ylli nga Kosova veç se e suksesshme është edhe një femër atraktive e me stil, madje një nga fytyrat më të kërkuara të kompanive prestigjioze të modës.

Një nga pasionet e saj veç muzikës, duket se janë edhe tatuazhet.

Iu sjellim disa imazhe në të cilat mund të shihni se sa shumë tatuazhe ka ylli jonë dhe gjithsesi po i shkojnë tej mase.