Kaq të mahnitshme Dua Lipën nuk e keni parë asnjëherë

Dua Lipa me Versace dhe të dashurin në eventin e Met Gala.


Ky ishte debutimi i Duas në Met dhe për këtë mbrëmje ajo ka vendosur të vijë fuqishëm.

Në dukje dhe veshje shumë e veçantë, Dua ka zgjedhur të shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew.

Dua ka veshur fustan dhe çizme të Versace ndërsa flokët i ka shtuar për t’u dukur si një kukull.

Dua njihet për përzgjedhjen e saj të veçantë të modës dhe ky event dhe tema e kësaj mbrëmje ishte padyshim shumë e përshtatshme për të.