“Ke shpëtuar nga …”, Arjan Konomi ia thotë troç Bora Zemanit

Bora Zemani mbërë festoi 30-vjetorin e lindjes, ku moderatorja kishte organizuar një festë duke mbledhur miqtë e saj më të mirë.

Por, krahas urimeve të shumta, nuk munguan edhe mesazhet lidhur me Donaldin, ish të dashurin e saj i cili po vazhdon lojën në Big Brother VIP, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Arjan Konomi, opinionisti i Për’Puthen i dha asaj një mesazh pikërisht për Donaldin, duke i thënë që ka shpëtuar nga ai.

““I kam thënë, ndoshta ti se kupton por ke shpëtuar nga shumë gjëra duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por edhe duhet ta kuptosh këtë gjë”, tha ai.

Ndryshe, Donaldi dhe Bora i dhanë fund çdo gjëje, pasi aktori Veshaj vendosi të krijonte një romancë me Beatrix Ramosaj./Reporteri.net/