Kejvina ‘çmend’ Barcelonën me këmishë të tejdukshme dhe me një porosi kineze

Modelja e kolme Kejvina Kthella është shfaqur sot nga Barcelona me një veshje tepër seksi


Bukuroshja shqiptare, është që disa ditë në Barcelonë të Spanjës, ku nuk dihet a është për pushime apo për punë, është shfaqur tepër seksi në rrugët e Katalonisë sonte.

Ajo në një dalje të saj, ku duket se po bën një fotosesion, shihet se ka të veshur një këmishë të tejdukshme ku theksohen format seksi të saj.

Interesante se në mbishkrim të fotos ajo ka shkruar kinezisht e që pas një përkthimi në google translate del të këtë shkruar: “Sa këmbë ka atje”.

 

View this post on Instagram

 

爪ㄖᗪ乇尺几 卂几Ꮆ乇ㄥ??

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on