Kendall Jenneri, e shtrirë në shtrat, vetëm me të brendshme

Kendall Jenneri është një prej motrave të familjes Kardashian-Jenner që ka patur sukses në botën e modelimit.


Ajo sot është një nga modelet më të suksesshme dhe më të paguara në botë, shkruan Indeksonline.

23- vjeçarja është imazh i shumë markave të njohura të veshjeve, ndërsa së fundi ka pozuar për të brendshmet “Calvin Klein”.

Bukuroshja zeshkane ka postuar fotografi nga ky fotosesion derisa shihet e shtrirë në shtrat përball një pasqyre.

Ndryshe Kendall dukej në top-formë dhe tejet seksi.