Kështu dukej Kim Kardashian në klasë të shtatë

Kim Kardashian është njër ndër femrat më të përfolura në botë.


Në çdo paraqitje që bënë ajo arrin të ketë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj në rrjetet sociale si dhe të mediave rozë.

Ajo llogaritet edhe si një nga ‘mbretëreshat’ e Instagramit, ku gëzon një reputacion të madh.

Së fundmi Kim ka publikuar një fotografi duke treguar se si dukej kur ishte në klasën e shtatë.