Kështu e uron Shyhrete Behluli vajzën e saj Engjëllushën për ditëlindje

Sot Engjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit feston ditëlindjen.

E nuk ka mundur të mungoj urimi i nënës së saj e cila përmes një foto-je në instagram ka shfrytëzuar rastin ta urojë atë, shkruan Reporteri.net

“Urime ditëlindjen zemer te dëshiroj shëndet dhe suksese” ka shkruar ajo në postimin e saj në instagram.

Engjëllusha është duke shkuar hapave të së ëmës pasi ka filluar edhe ajo karrierën në muzikë./Reporteri.net/