Kështu ia shpreh Adriana Matoshi dashurinë partnerit

Aktorja shqiptare shihet tejet e lumtur.


I dashuri i saj, Keith i ka publikuar një imazh aktores në Instagramin e tij, shkruan lajmi.net.

Me sa duket çifti janë duke qëndruar me njëri-tjetrin pasi që i ka publikuar fotografinë mund të shtojmë hapur se janë duke kaluar shumë kohë të mirë së bashku.

Adriana e ka postuar në historinë e saj në Instagram postimin e të dashurit duke i shkruar: Të dua, dashuria ime”.

Ndryshe, Keith dhe Adriana tash e disa muaj po e shijojnë lidhjen e dashurisë së tyre.